Kombi Çalışıyor Petekler Isınmıyor

Kışla birlikte gelen soğuklarda kombi çalışıyor petekler ısınmıyor ise ciddi bir kombi sorununuz var demektir. Kombinizde meydana gelen bu sorunun çözümünde sizlerle olan ve sizlerin tüm kombi sorunlarını yakında takip ederek çözümler üreterek kombi servisi hizmet veren firmamıza hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Kombim Çalışıyor Ama Petekler Isınmıyor

Sıklıkla karşılaştığınız fakat bir türlü çözüm bulamadığınız kombi çalışıyor petekler ısınmıyor sorununa, ekonomik çözümler üretecek olan ekibimiz peteklerinizin neden ısıtmadığını çok kısa süre içerisinde çözer. Bu sorunun nedenine bakıldığında nedenin birçok arızadan dolayı kaynaklı olduğu gözükebilir. Firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız ile arızalara anında müdahale eder. Adresinize kadar gelen deneyimli ekibimiz, yeterli bilgi deneyimine sahip olduğu için sorunsuz bir kombi servis hizmeti almanız sağlanır.

 

Kombi Sıcak Su Geliyor Petekler Isınmıyor

Kombinizden sıcak su almanız mümkün oluyor ve bir türlü petekler ısınmıyorsa, bu sorunu işin uzmanına bırakmak en doğrusu olacaktır. Çünkü kombi sıcak su çalışıyor petekler ısınmıyor sorunu vananızda sorun ya da ana kartınızda hatta sirkülasyon pompanızda bile sorun anlamına gelmektedir. İşin ehli bu alanda birçok başarılı kombi servis hizmetine imza atmış firma sayesinde çok kısa sürede kombiniz sorunsuz çalışarak peteklerinize sıcak su gidecek, petekleriniz ısınacaktır. Her biri teknik bilgi sahibi olan ekibimiz son derece hassas bir uygulama ile kombinizden ilk günkü verimi almanızı sağlayacaklardır.

Kombi Çalışıyor Petek Isınmıyor

Gelelim kombi çalışıyor petek ısınmıyor kombi sorununuzun neden kaynaklı olduğuna! Genellikle çalışıyor durumda gözüken kombiler, bazı komutları yerine getirmeyebilir. Böyle bir durumda bazen sıcak su vererek petekleri ısıtmaz, bazen ise tam tersine yani petekleriniz ısınır, fakat sıcak su ihtiyacınız karşılanmaz. Bu durumun nedeni çoğunlukla kombi bakımının aksatıldığından kaynaklı olduğunu belirtmek isterim. Yılda 1 kez olmak üzere yaptırmanız gereken kombi bakım hizmetinde ise yine alanının bir numarası olan ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bizi aradığınızda sorunuz ve kombi markanız hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra en yakın ekibimizi adresinize yönlendiririz.

Ekibimiz Kombi Çalışıyor Petekler Isınmıyor sorunun bir başka nedeni olan giriş çıkış filtrelerinin tıkanıklığı konusunda uzmandır. Doğru teknik malzeme kullanımı ve doğru ekip ile adresinizde hemen müdahale ederek, kombinizden eski verimini almanızı sağlarız. Kombiler şebeke sularını kullandıkları için suda bulunan kireç zamanlama giriş çıkış filtrelerini tıkamaktadır. Bu durumun üstesinden çok kısa bir süre içerisinden gelen firmamız, sizlere yalnızca bir telefon kadar uzaklıktadır.

 

Kombi Çalışıyor Suyu Isıtmıyor

Kombilerde sık sık yaşanan kombi çalışıyor suyu ısıtmıyor sorunu vanayla ilgili olma ihtimali büyüktür. Ya da ana kartınızda büyük bir sorunda olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda sorunun büyümemesi ve erken müdahale edilmesi adına hemen bizi arayabilirsiniz. Sorununuz küçük bir müdahale ile düzeltilecekken, kombi kaybetme gibi bir riskle karşı karşıya kalmamak için her zaman bir telefon kadar uzaklığınızdayız.

Kombi Çalışıyor Bazı Petekler Isınmıyor

Yine kombi sorunları arasında akılları karıştıran bir başka problem ise kombi çalışıyor bazı petekler ısınmıyor kombi sorunudur. Kombilerde bulunan devir daim pompası suyun güçlü bir şekilde pompalanmasını sağlayarak kusursuz bir ısınma hizmeti verir. Devir daim pompasında yaşanan sorunlarda ise kombi çalışıyor petekler ısınmıyor gibi veya bazılarının ısınamadığı sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamız devir daim pompası çalışamaz durumda ise veya sorun var ise parça desteği ile bu sorununuzda üstesinden gelerek sizleri kombinizden yüksek verim almanızı sağlar.

Bir cevap yazın